Sygnety na zamówienie

signet-ring-01

Sygnety dostosowane do wymagań Klienta.

W firmie ARGENTUM braci Stachurskich, własnoręcznie wykonujemy dopasowane do potrzeb Klienta sygnety oraz inne przedmioty kunsztu jubilerskiego. Bez względu na to, czy Klient zdecyduje się na platynę, żółte, białe czy różowe złoto, oraz czy będzie to sygnet, spinki mankietowe czy pierścień, wykonamy dla niego klejnot który będzie zachwycał i wzbudzał uznanie.
Ręcznie grawerowane i przez nas projektowane sygnety odznaczają się najwyższym kunsztem wykonania. Nasi Klienci są głęboko zaangażowani w proces projektowy – umożliwia nam to wykonanie produktu idealnie oddającego oczekiwania Klienta. Cały proces rozpoczyna się od rozmowy na temat projektu z projektantem i wdrożeniowcem, na tej podstawie wykonywane jest projekt i komputerowa wierna wizualizacja.

Jakość produktów wykonanych przez braci Stachurskich pod marką ARGENTUM jest znana i uznawana nie tylko w Europie. Staramy się ze wszystkich sił osiągnąć niepowtarzalną jakość naszych wyrobów, jesteśmy dumni z możliwości i wykonywania klejnotów naszych czasów, pamiątek rodzinnych jutra i antyków przyszłości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress